Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia wyników COVID i zaświadczeń o szczepieniu

Aby wyjechać za granicę często konieczne jest wykonanie testu na obecność wirusa SARS-CoV-2, najczęściej przy wykorzystaniu metody molekularnej RT-PCR rekomendowanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Podróżując warto mieć ze sobą także zaświadczenie o przebytym szczepieniu ponieważ dla takich osób pojawiają się dodatkowe ułatwienia. W naszym bydgoskim biurze tłumaczeń Lynx tłumaczymy tego typu dokumenty medyczne na aż 30 języków. Oferujemy tłumaczenia z języka polskiego na języki obce a także z języków obcych na język polski.

Szybkie tłumaczenia

W naszym biurze oferujemy tłumaczenia w trybie express, można więc otrzymać tłumaczenie w ciągu 24 h a nawet tego samego dnia. Jest to niezwykle ważne w przypadku wyników testu na COVID-19 które w niektórych przypadkach trzeba wykonać do 72 h przed podróżą.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Tłumaczenia zgodnie z potrzebą naszych klientów mogą być nieuwierzytelnione lub uwierzytelnione. Tłumaczenie nieuwierzytelnione (zwykłe) możemy przesłać droga mailową gdy tylko będzie gotowe dzięki czemu wszystko można załatwić w trybie online, bez wychodzenia z domu. Jeśli chodzi o przekład wykonany przez tłumacza przysięgłego (tłumaczenie uwierzytelnione) można odebrać je w naszej Kancelarii Tłumaczy Przysięgłych Lynx w centrum Bydgoszczy lub zdecydować się na przesłanie ich pocztą, kurierem lub w wersji elektronicznej e-mailem.

Tłumaczenia online

Aby poznać cenę oraz termin wykonania tłumaczenia nie trzeba przychodzić osobiście do naszego biura, wystarczy uzupełnić formularz na naszej stronie internetowej. Plik zawierający wyniki badań na obecność wirusa SARS-CoV-2 również można przesłać do nas w wygodny sposób drogą elektroniczną.

Lynx – sprawdzone biuro tłumaczeń

Dzięki temu, że działamy na bydgoskim rynku już od 2004 roku mamy bogate doświadczenie w przekładach dokumentów z różnych specjalistycznych dziedzin takich jak prawo, ekonomia czy medycyna. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami z całej Polski co zapewnia wysoki standard usług oraz szybki czas realizacji. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz instytucje państwowe. Zapraszamy do zapoznania się z całą nasza ofertą.