Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia w wielu językach

W naszym bydgoskim biurze oferujemy zarówno ustne, jak i pisemne tłumaczenia. Nie straszne nam dokumenty ze wszystkich zakątków globu! Każdy tłumacz angielskiego i niemieckiego w naszym zespole może pochwalić się niemałym doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami do pracy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

To nie wszystko! Kadra naszego biura w Bydgoszczy składa się z pasjonatów języków obcych – co za tym idzie, nasi specjaliści oferują zakres usług w ponad 30 językach z całego świata!

Znamy m.in.: arabski, białoruski, chiński, estoński, fiński, flamandzki, francuski, japoński, kataloński, litewski, łotewski, mołdawski, portugalski, rosyjski, serbski, słowacki, szwedzki, ukraiński, włoski i wiele innych.

Potrzebujesz pomocnej ręki w przekładzie jakiegoś tekstu po angielsku, nagrania po niemiecku albo ważnego francuskiego dokumentu? Zapraszamy! Oferujemy szybką pomoc i konkurencyjne ceny.

Tłumaczymy w językach:

Angielski
Niemiecki
Rosyjski
Francuski
Ukraiński
Białoruski
Hiszpański
Czeski
Słowacki
Węgierski
Włoski
Bułgarski
Serbski
Chorwacki
Holenderski
Szwedzki
Duński
Norweski
Portugalski
Litewski
Słoweński
Rumuński
Mołdawski
Grecki
Łotewski
Arabski
Fiński
Estoński
Kataloński
Chiński
Japoński
Perski