Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia finansowe

Firma LYNX istnieje już na rynku tłumaczeń wiele lat. Możemy poszczycić się wysokim poziomem usług tłumaczeniowych o szerokim zakresie specjalizacji, rzetelnością i profesjonalizmem.

Nasze usługi dla branży finansowej i bankowej stanowią jedną z kluczowych dziedzin działalności. Oferujemy wysokiej jakości zaawansowane rozwiązania, które pomogą Państwu w realizacji współpracy na rynku międzynarodowym oraz dostosowaniu tekstów do obecnych wymagań rynkowych.

Nasi specjaliści wykonują tłumaczenia we wszystkich językach europejskich, z bezwzględnym zachowaniem zasady ochrony i bezpieczeństwa danych. Gwarantujemy dostosowanie treści i formatowanie tekstów zgodne z wytycznymi krajów, do których teksty są dedykowane.

Znajomość terminologii branżowej zarówno w zakresie finansów, jak i prawa stanowi nasz atut, a Państwu daje gwarancję i pewność uzyskania rzetelnego, spójnego i precyzyjnego przekładu.

Nasi tłumacze pisemni i ustni są w stanie dostosować się do różnorodnych wymagań i oczekiwań klientów w zakresie tłumaczeń finansowych.

Dla sektora finansowego tłumaczymy różnego rodzaju raporty: inwestycyjne, rynkowe, sprawozdania roczne, wyniki badań, licencje, umowy finansowe oraz materiały marketingowe. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość naszych opracowań w znacznym stopniu ułatwi Państwu własną działalność na rynku. Służymy pomocą także w zakresie konsultacji językowych oraz asystenta językowego podczas prezentacji, szkoleń i spotkań biznesowych.

Oferujemy też Państwu tłumaczenia miedzy innymi: zeznań podatkowych / PIT, zaświadczeń P45, P60, o zatrudnieniu, czy zarobkach i dokumentów pokrewnych (np. poświadczenie zameldowania), pasków płacowych / payslip, wyciągów bankowych i umów o pracę.

Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego i mailowego. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i pełną współpracę w celu zaspokojenia Państwa potrzeb.