Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia dla firm

By sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców i klientów biznesowych, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dostosowaną do ich specyficznych potrzeb.

Oferujemy atrakcyjne ceny za nasze usługi tłumaczeniowe, dopuszczamy także możliwość negocjacji. Zapewniamy dogodne formy i terminy płatności. Dla wygody naszych klientów, w przypadku stałej współpracy, proponujemy uproszczony system zleceń. Nie naliczamy również dopłat za tłumaczenia ekspresowe, o tematyce technicznej lub medycznej.

Naszymi atutami są wysoka jakość usług oraz terminowość. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, by jak najlepiej dostosować się do Państwa oczekiwań. Zaufało nam wiele poważnych firm, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Na Państwa życzenie, chętnie przedstawimy referencje kontrahentów, z którymi aktualnie współpracujemy.