Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia dla firm

By sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców i klientów biznesowych, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dostosowaną do ich specyficznych potrzeb – tłumaczenia dla firm w Bydgoszczy. Oprócz przekładów popularnych języków, jak angielski czy niemiecki, oferujemy także interpretacje i przełożenia mniej znanych języków, estońskiego, fińskiego czy mołdawskiego.

W naszej bydgoskiej kancelarii oferujemy atrakcyjne ceny za nasze usługi przekładów z języka angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego, arabskiego oraz wielu więcej. Dopuszczamy także możliwość negocjacji. Zapewniamy dogodne formy i terminy płatności dla każdej firmy. Dla wygody naszych klientów biznesowych, w przypadku stałej współpracy, proponujemy uproszczony system zleceń. Nie naliczamy również dopłat za ekspresowe tłumaczenia biznesowe, o tematyce technicznej lub medycznej.

Oferujemy wiele rodzajów tłumaczeń biznesowych dla firm w Bydgoszczy i nie tylko:

  • zwykłe – tłumacz angielskiego, niemieckiego czy innego języka zajmuje się przekładem tekstów specjalistycznych lub źródeł internetowych,
  • przysięgłe – obejmują dokumenty urzędowe, sądowe, akty notarialne itp.,
  • ustne – używane najczęściej w sądach, urzędach oraz podczas konferencji,
  • a także projektów Unii Europejskiej oraz dokumentów samochodowych.

Naszymi atutami są wysoka jakość usług oraz terminowość. Nasz bydgoski zespół zawsze indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia, by jak najlepiej dostosować się do Państwa oczekiwań. Zaufało nam wiele poważnych firm, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Na Państwa życzenie, chętnie przedstawimy referencje kontrahentów, z którymi aktualnie współpracujemy.