Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia pisemne i ustne

Usługi naszego biura skierowane są do klientów biznesowych oraz indywidualnych zarówno z Bydgoszczy, jak i z całego kraju. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe różnego rodzaju dokumentacji, korespondencji, tekstów literackich, specjalistycznych i użytkowych, a także wszelkiego typu wypowiedzi. Najogólniej mówiąc, dokonujemy fachowego przekładu na język docelowy treści tekstu lub wypowiedzi, które istnieją w innym języku źródłowym.

Nasze biuro tłumaczeń dokonuje dwóch rodzajów przekładów:

  • pisemnych (przekłady tekstu pisanego),
  • ustnych (przekłady myśli wyrażonych ustnie).

Kancelaria Lynx wykonuje także tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają doskonałej znajomości nie tylko języka, ale też fachowej terminologii. Nasi klienci mogą liczyć na zwykłe, jak i uwierzytelnione przekłady dokumentacji technicznej, medycznej, prawniczej, informatycznej, a także z zakresu chemii, biznesu czy też projektów unijnych. Zapewniamy nie tylko poprawność merytoryczną, ale również zgodność terminologii.

Przekładów uwierzytelnionych dokonują nasi specjaliści, którzy spełniają wszystkie wymogi regulowane przez obowiązujące przepisy prawa oraz są wpisani na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości.

Nasz zespół tworzy nie tylko tłumacz angielskiego czy niemieckiego, ale też mniej popularnych języków jak na przykład kataloński, chiński, japoński, estoński, fiński, mołdawski, flamandzki, serbski, słowacki, litewski, białoruski, łotewski, arabski i wielu innych! Nasi specjaliści biegle posługują się ponad 30 językami z całego świata, przez co zakres świadczonych przez nas usług jest praktycznie nieograniczony.

Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia dla firm i osób prywatnych, jak i w ramach stałej współpracy. W przypadku dłuższej współpracy zapewniamy korzystne, indywidualne warunki realizacji usług oraz uproszczony system zleceń. Dopuszczamy również możliwość negocjacji cen!
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszym biurem.