Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia tekstów medycznych

Tłumaczenie tekstów medycznych opiera się nie tylko na znajomości języka, ale przede wszystkim na znajomości specyficznej nomenklatury branżowej oraz wiedzy z zakresu medycyny i nauk pokrewnych. Nasi specjaliści są doskonale przygotowani do wykonywania tłumaczeń zarówno tekstów naukowych, artykułów, prac naukowych, a także wszelkiej dokumentacji medycznej obejmującej wypisy szpitalne, opinie i orzeczenia lekarskie, zaświadczenia i zwolnienia lekarskie, wyniki badań i inne teksty pokrewne.

Priorytetem w naszej pracy jest bezwzględne zachowanie poufności, a także szczególna dbałość o wysoką jakość przygotowywanych przez nas treści w oparciu o wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku konieczności wykonywania uwierzytelnionych tłumaczeń.

W razie konieczności kontaktu z obcojęzycznymi służbami medycznymi i konsultacjami zapewniamy pomoc pod postacią tłumaczeń ustnych.

Nasi pracownicy są przygotowani do współpracy podczas spotkań biznesowych, szkoleń, negocjacji oraz prezentacji naukowych.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i gotowi na podejmowanie nowych wyzwań, zgodnych z Państwa oczekiwaniami. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy w celu omówienia szczegółów zlecenia.