Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia online

W naszym biurze tłumaczeń Lynx wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego załatwisz u nas wszystko w trybie online. Na naszej stronie internetowej znajdują się dwa formularze, uzupełniając jeden z nich można zapytać o wycenę tłumaczenia, natomiast drugi służy do składania zamówień. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów nie tylko w naszym biurze przy ul. Chodkiewicza 15, ale także pod adresem mailowym: biuro@lynx.net.pl oraz telefonem: 533 336 115. Oferujemy również możliwość zamówienia rozmowy telefonicznej na konkretną godzinę.

Zamówienie tłumaczenia

Składając zamówienie na naszej stronie internetowej poprzez formularz https://www.lynx.net.pl/zamowienie/ należy uzupełnić dane osobowe lub firmowe, wybrać język na który tłumaczenie ma zostać wykonane, a także jego rodzaj – tłumaczenie nieuwierzytelnione (zwykłe) lub uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia te różnią się między sobą nie tylko ceną ale również sposobem wykonania, dlatego tłumaczenia bez uwierzytelnienia przykładowo nie będą honorowane w urzędach. Aby złożyć zamówienie należy również załączyć dokument który ma zostać przetłumaczony, a także wybrać preferowany termin i sposób odbioru.

Wycena Tłumaczenia

Na naszej stronie internetowej można również poprosić o bezpłatną wycenę tłumaczenia, nie zobowiązując się do złożenia zamówienia. W tym wypadku wystarczy załączyć przeznaczony do tłumaczenia dokument oraz podać dane kontaktowe. Koszt przekładu poza ilością znaków określoną w cenniku zależy m.in. od trybu zamówienia (standardowe lub express), oraz charakteru tekstu (medyczne lub techniczne mogą mieć wyższą cenę).

Odbiór tłumaczenia

Gotowe tłumaczenia można odebrać na miejscu w naszym biurze w Bydgoszczy, możemy przesłać je drogą mailową lub nadać pocztą bądź kurierem. W przypadku, gdy nie następuje odbiór osobisty, wymagane jest uiszczenie przedpłaty przelewem lub podczas składania zamówienia na miejscu.

Zgodność z oryginałem

Uwaga, niektóre dokumenty takie jak akt urodzenia, akt zgonu, akt małżeństwa, prawo jazdy itp. należy okazać w oryginale, w związku z czym konieczna jest wizyta w naszym biurze przy składaniu zamówienia lub jego odbiorze. Poświadczenie zgodności tłumaczenia z oryginałem, a nie jego kopią jest wymagana przez urzędy, w których nasi klienci zazwyczaj składają tłumaczone dokumenty.