Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenie dokumentacji kredytowej

Kredyt dla Polaków mieszkających za granicą

Dla osób mieszkających za granicą i zarabiających w obcej walucie uzyskanie kredytu w Polsce jest trudniejsze i wymaga szczegółowo udokumentowanych dochodów. Do dokumentacji dla banku należy włączyć między innymi raport kredytowy z zagranicznego biura informacji kredytowej, deklaracje podatkowe (angielskie dokumenty P60 i P45), zaświadczenie o dochodach na paskach płacowych (ang. payslip), umowę o pracę. Wszystkie te dokumenty przetłumaczymy w naszej Kancelarii Tłumaczy Przysięgłych Lynx i to aż z 30 języków obcych!

Kredyt dla obcokrajowców mieszkających w Polsce

O kredyt w Polsce mogą wnioskować obcokrajowcy którzy na stałe tutaj mieszkają. Takie osoby muszą złożyć do banku tłumaczenie przysięgłe takich dokumentów jak: paszport, inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz raport kredytowy z zagranicznego biura informacji kredytowej. W przypadku tak ważnych dokumentów nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy w tłumaczeniu ponieważ wydłużyłoby to całą procedurę wnioskowania o kredyt. Dlatego w naszym biurze tłumaczeń współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi, doświadczonymi tłumaczami, których przekłady prezentują wysoki poziom poprawności językowej i merytorycznej.

Tłumaczenia uwierzytelnione

Aby tłumaczenia dokumentów miały moc prawną i co za tym idzie mogły zostać uhonorowane przez bank muszą one być wykonane oraz podpisane przez tłumacza przysięgłego. Taki uwierzytelniony (certyfikowany) przekład posiada pieczątkę oraz indywidualny numer repertorium a tłumacz jest odpowiedzialny za jego poprawność i wiarygodność. Tłumaczenia przysięgłe charakteryzują się też bardziej szczegółowym opisem którego należy dokonać w określony sposób. Co za tym idzie, dokumentację kredytową z języka obcego może przełożyć tylko wykwalifikowany i zarejestrowany tłumacz.

Tłumaczenia w centrum Bydgoszczy

Nasze biuro tłumaczeń Lynx mieści się w centrum Bydgoszczy dzięki czemu jest świetnie skomunikowane z resztą miasta. Przy budynku znajduje się duży, bezpłatny parking a przed samym wejściem przystanek tramwajowy. W biurze pozostajemy do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30, natomiast kontakt telefoniczny oraz mailowy możliwy jest również poza tymi godzinami.