Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich, którzy sprowadzają do kraju samochody z zagranicy. By zarejestrować samochód kupiony poza Polską, wymagane są konkretne dokumenty, przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Są to np. dowód rejestracyjny czy dowód wywozu auta – zależy to między innymi od kraju, z którego pochodzi samochód. Dokładne informacje o wymaganych w danym przypadku dokumentach można uzyskać w wydziałach komunikacyjnych urzędów miejskich.

Kancelaria LYNX oferuje swoim klientom tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów samochodowych. Dodatkowo, tłumaczenia te wykonujemy w trybie przyspieszonym i bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki temu, że stosujemy ceny za komplet dokumentów, a nie za poszczególne strony przeliczeniowe, korzystając z usług Kancelarii LYNX otrzymujesz tłumaczenia doskonałej jakości nawet do 70% taniej.

Zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak również klientów biznesowych.