Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia artykułów naukowych

Tłumaczenia nieuwierzytelnione online

Artykuły naukowe nie wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego, co wiąże się z niższym kosztem oraz wygodną formą zlecenia/odbioru tłumaczenia. Wszystko może się odbyć w trybie online, wystarczy przesłać do nas dokument i dokonać płatności internetowej a odeślemy gotowe tłumaczenie na dowolny język również poprzez pocztę mailową. Co więcej, prześlemy gotowy produkt w wersji WORD, tak aby można go było dowolnie edytować i dostosować do własnych potrzeb. Taki format tłumaczenia pozwala też na zamieszczenie uwag oraz sugestii od tłumacza, które można w każdej chwili usunąć. Przetłumaczone artykuły można też oczywiście odebrać w formie papierowej w naszym biurze przy ulicy Chodkiewicza 15.

Tłumaczenia EXPRESS

W naszym biurze tłumaczeń Lynx oferujemy szybkie tłumaczenia tzw. express, które wykonujemy w ciągu 24 h, a nawet tego samego dnia, jeśli objętość tekstu na to pozwala. Cena tłumaczeń w trybie priorytetowym różni się od standardowej, w związku z czym warto zapytać najpierw o wycenę uzupełniając formularz na naszej stronie internetowej.

Lynx – doświadczeni tłumacze

Współpracujemy z tłumaczami którzy specjalizują się w przekładzie artykułów, co wpływa na wysoką jakość tłumaczenia oraz szybki czas realizacji. Nasi tłumacze specjalizują się w m. in. w takich dziedzinach jak prawo, ekonomia czy medycyna. Należy pamiętać, że tłumaczenie długich tekstów naukowych jest zwykle o wiele trudniejsze niż przekład standardowych dokumentów takich jak na przykład akt urodzenia czy dowód rejestracyjny. Wymaga to doświadczenia oraz wysokich umiejętności tłumacza, dlatego w naszym biurze tłumaczeń Lynx stawiamy przed wszystkim na osoby sprawdzone i godne zaufania.

Języki obce

W naszej Kancelarii Tłumaczy Przysięgłych mamy w ofercie ponad 30 języków obcych, od najpopularniejszych jak angielski czy niemiecki po rzadziej spotykane jak perski czy kataloński. Tłumaczenia wykonujemy zarówno z języka polskiego na języki obce jak i z języków obcych na język polski. Tłumaczymy wszelkie dokumenty: dokumenty rejestracyjne, akty urodzenia, akty ślubu, apostille, instrukcje, faktury, artykuły naukowe, dokumentację medyczną i wiele innych. Zapraszamy.