Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia szwedzkiego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przekładami z różnych języków do zapoznania się z naszą ofertą. W kancelarii Lynx położonej w samym centrum Bydgoszczy wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z języka szwedzkiego na polski oraz z języka polskiego na szwedzki. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, za każdym razem na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie Klienta. Chętnie podejmujemy współpracę zarówno z Klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi.

Lynx – sprawdzone biuro tłumaczeń

Szwedzki to jeden z wielu języków obcych (ponad 30!), którymi biegle posługuje się nasz zespół. Warto dodać, że dokonujemy zarówno tłumaczeń ustnych, jak i pisemnych. Wykonujemy przekłady z zakresu wielu specjalistycznych dziedzin, wśród których wymienić można między innymi medycynę, chemię, prawo czy informatykę. Nie straszne są nam również przekłady z branży technicznej oraz wielu innych. Przekładamy także treści farmaceutyczne, instrukcje obsługi, prace naukowe i streszczenia oraz korespondencję handlową.

Tłumacz przysięgły – język szwedzki

Zespół bydgoskiej kancelarii Lynx składa się z doświadczonego oraz wykwalifikowanego zespołu. Są to profesjonaliści wpisani na oficjalną listę Ministerstwa Sprawiedliwości, którzy służą Klientom obszerną wiedzą językową oraz merytoryczną. Najczęściej spotykane dokumenty, które wymagają przekładu przysięgłego (uwierzytelnionego) to między innymi akty stanu cywilnego oraz akty notarialne, umowy i kontrakty, a także świadectwa, dyplomy i różnego rodzaju certyfikaty. Pracujemy również z dokumentami samochodowymi, technicznymi, ubezpieczeniowymi oraz bankowymi. Ponadto często spotykamy się z dokumentami związanymi z pracą za granicą oraz wykonywaną działalnością. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przekładem przysięgłym z języka szwedzkiego do kontaktu.

Profesjonalne podejście i szeroki zakres usług

Bydgoskie biuro tłumaczeń zachęca wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do kontaktu. Oferujemy fachowe przekłady. Dbamy o to, by każde zamówienie zrealizowane było z ogromną dokładnością oraz w terminie (wszystkie przekłady dokonywane są na bieżąco). Gwarantujemy również całkowitą poufność. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych Klientów kancelarii Lynx!