Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia IT

Branża IT charakteryzuje się specyficzną terminologią, która nawet w ojczystym języku może wydawać się niezrozumiała dla przeciętnego odbiorcy. Precyzyjny przekład takiego tekstu wymaga nie tylko perfekcyjnej znajomości języka obcego, ale także biegłego posługiwania się językiem informatycznym.

Firma Lynx oferuje Państwu precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne wykonywane przez osoby świetnie orientujące się w branży informatycznej, które dokonają przekładu tekstu w sposób dokładny i zrozumiały dla odbiorcy. Tego typu translacje wykonywane są zazwyczaj we współpracy tłumacza ze specjalistą z branży IT, aby nasz produkt był perfekcyjny zarówno pod kątem językowym, jaki i technicznym.

Zespół naszych tłumaczy oferuje Państwu pomoc w realizacji szerokiego wachlarza zleceń we wszystkich językach europejskich i nie tylko. Tłumaczymy treści: instrukcji, stron internetowych, sklepów internetowych jak również interfejsy aplikacji oraz gry komputerowe

Oferujemy także pomoc w translacji dokumentacji technicznej, procesowej i projektowej.

Pomożemy Państwu znieść barierę językową podczas spotkań biznesowych, szkoleń, prezentacji, konferencji, podczas których zapewnimy wsparcie biegłego tłumacza symultanicznego.

Gwarantujemy także dostosowanie i właściwe formatowanie przełożonych tekstów wraz z zachowaniem szaty graficznej oryginału.

Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego i mailowego. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i pełną współpracę w celu zaspokojenia Państwa potrzeb w zakresie tłumaczeń z branży IT.