Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia duńskiego

Świadczymy szeroki zakres usług zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Naszym Klientom oferujemy przekłady z języka duńskiego na polski oraz z języka polskiego na duński. Niemniej jednak nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół biegle posługuje się aż 30 językami obcymi, wśród których wymienić można m.in. angielski, niemiecki, niderlandzki (holenderski), szwedzki oraz norweski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Twoje sprawdzone biuro tłumaczeń – Lynx

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie oraz z należytą dokładnością. Wykonujemy tłumaczenia:

  • ustne,
  • pisemne,
  • przysięgłe (uwierzytelnione).

Ponadto każde zlecenie realizowane jest na bieżąco. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania – wszystkie treści podlegają korekcie przez drugiego tłumacza (proofreading). Wykonujemy tłumaczenia z duńskiego obejmujące wszelkie, nawet bardzo specjalistyczne branże. Na co dzień przekładamy dokumenty z takich dziedzin jak medycyna, chemia, prawo, a nawet technika czy informatyka.

Tłumacz przysięgły języka duńskiego

Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są przez zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów widniejących na oficjalnej liście Ministerstwa Sprawiedliwości. Każdy dokument zostaje dokładnie przełożony, a następnie uwierzytelniony – zgodność z oryginałem zostaje potwierdzona podpisem oraz pieczęcią jednego z członków naszego zespołu. Najczęściej dokonywane przekłady dotyczą świadectw pracy, zaświadczeń, certyfikatów i dyplomów oraz innych dokumentów związanych z pracą za granicą i dochodami. Klienci zlecają nam również przekład aktów notarialnych czy stanu cywilnego, a także dokumentów rejestracyjnych pojazdu i treści prawnych – umów, sądowej dokumentacji dowodowej itp.

Dlaczego my?

Biuro tłumaczeń Lynx posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz perfekcyjną znajomość języka duńskiego. Gwarantujemy zachowanie formatu oryginalnego dokumentu (rysunki, tabele), a w wypadku zamówień zwykłych – dostarczenie przekładu w pliku edytowalnym. Oferujemy usługi online i realizujemy zamówienia ekspresowe, które wykonywane są priorytetowo.