Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Biegle posługujemy się językami całego świata, dlatego nie stanowią dla nas problemu tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe nie tylko angielskiego czy niemieckiego. Rosyjski, francuski, ukraiński, włoski, serbski, flamandzki, szwedzki, portugalski, mołdawski, arabski, fiński, chiński, japoński - to tylko część języków, którymi władają tłumacze naszej kancelarii w Bydgoszczy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biuro tłumaczeń LYNX

Wieloletnie doświadczenie, perfekcyjna znajomość ponad 30 języków obcych, gwarancja poufności przekazanych informacji oraz dokumentów, a do tego szybka realizacja i konkurencyjne ceny – to wszystko sprawia, że bydgoskie biuro tłumaczeń Lynx stanowi najlepsze rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Wykonujemy przekłady zwykłe pisemne oraz ustne, także z zakresu wielu specjalistycznych dziedzin jak na przykład medycyna, chemia, prawo, informatyka czy też technika. W przypadku dokumentów urzędowych przekładu dokona tłumacz przysięgły, który swoją pracę wykonuje zgodnie z regulacjami zawartymi w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości. Służymy również wsparciem przedsiębiorcom, którzy aplikują do różnego rodzaju projektów Unii Europejskiej i potrzebują rzetelnej dokumentacji w języku obcym.

Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego w nagłych sytuacjach realizujemy również usługi ekspresowe, za które – w przypadku stałej współpracy – nie pobieramy dodatkowych opłat!

Nasze mocne strony

  • Języki całego świata
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka realizacja
  • Doświadczenie
  • Poufność
  • Gwarancja jakości