Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia niemieckiego

Już od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się profesjonalnym przekładem treści z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki. Tłumaczenia ustne i pisemne, zarówno zwykłe, jak i przysięgłe to nasza specjalność. Wszystkie zamówienia dokonywane są według najwyższych standardów translatorskich, popartych wieloletnią praktyką i dogłębną znajomością języka. Poszukujesz profesjonalistów z doświadczeniem w branży? Zapraszamy do kontaktu, chętnie podejmujemy współpracę z nowymi Klientami.

Biuro tłumaczeń – niemiecki i nie tylko

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wszystkie przekłady dokonywane są przez specjalistów w swoim fachu. Dzięki temu nasze zamówienia wyróżnia poprawność merytoryczna, gramatyczna i stylistyczna, a także zgodność terminologii. Współpracujemy z Klientami z wielu branż. W naszych kompetencjach znajdują się tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z takich dziedzin jak medycyna, prawo czy biznes, a także branż technicznych, farmaceutycznych i wielu innych. Przekładamy również strony internetowe czy instrukcje obsługi.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Przekłady uwierzytelnione realizowane są przez profesjonalistów spełniających wszelkie wymogi regulowane przez obowiązujące przepisy prawa. Są to również osoby wpisane na oficjalną listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Na co dzień pracujemy z różnego rodzaju dokumentami. Są to na przykład te związane z pracą za granicą i dochodami (UoP, świadectwa, PIT), związane z wykonywaną działalnością (wpisy KRS, faktury, licencje) czy dokumenty medyczne (wyniki badań, zwolnienia, zaświadczenia) oraz prawne (umowy, akty notarialne).

Kancelaria Lynx – profesjonalne biuro tłumaczeń

Niemiecki to nie jedyny znany przez nasz zespół język. Dokonujemy również przekładów m.in. z angielskiego, niderlandzkiego, szwedzkiego, duńskiego czy norweskiego. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty oraz zapraszamy do kontaktu. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Wyróżnia nas terminowość, doświadczenie w branży i profesjonalizm.