Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia norweskiego

Ze względu na doświadczenie oraz szeroką wiedzę językową i merytoryczną bardzo dobrze czujemy się w wielu branżach. Biuro tłumaczeń Lynx dokonuje przekładów zwykłych i przysięgłych, zarówno pisemnych, jak i ustnych z języka norweskiego na polski i z języka polskiego na norweski. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Biuro tłumaczeń Lynx

To, co wyróżnia naszą bydgoską kancelarię to wieloletnie doświadczenie w branży oraz perfekcyjna znajomość ponad 30 (!) języków obcych. Wśród nich wymienić można m.in. język norweski, a także angielski, niemiecki, niderlandzki (holenderski), szwedzki, duński i wiele więcej. Wszystkie zamówienia wykonywane są na bieżąco, co gwarantuje szybką realizację zlecenia. Oferujemy konkurencyjne ceny, usługi online oraz gwarancję wysokiej jakości – każdy przekład sprawdzany jest przez drugiego tłumacza. Bardzo dobrze czujemy się w wielu branżach. Często dokonujemy tłumaczeń z norweskiego w branży medycznej czy informatycznej. Inne popularne dziedziny to np. chemia, prawo czy technika. Przekładamy również prace naukowe i streszczenia, instrukcje obsługi, a nawet strony internetowe i korespondencję handlową.

Tłumacz przysięgły języka norweskiego

Akty stanu cywilnego i notarialne, dokumenty sądowe oraz umowy i kontrakty to jedne z najpopularniejszych zleceń nam powierzanych. Ponadto dokonujemy przekładów różnego rodzaju świadectw, dyplomów i certyfikatów, prawa jazdy, wykonywania zawodu czy suplementów. Często są to także dokumenty rejestracyjne pojazdów, dokumenty ubezpieczeniowe i bankowe oraz techniczne. Inne popularne zamówienia przekładów przysięgłych (uwierzytelnionych) to m.in. umowy o pracę, wyciągi bankowe, wpisy do KRS, faktury, zaświadczenia (o niekaralności, niezaleganiu, szczepieniach itp.), zwolnienia lekarskie czy testamenty.

Wysoka jakość usług – Kancelaria Lynx

Gwarantujemy całkowitą poufność wszystkich informacji, zarówno danych osobowych, jak i przekładanych treści. Ponadto naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta – jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Chętnie współpracujemy z firmami i instytucjami, a także Klientami indywidualnymi. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami do kontaktu.