Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia angielskiego

W naszym bydgoskim biurze do każdego zamówienia podchodzimy indywidualne. Dzięki temu każdy Klient korzystający z naszych usług może liczyć na wysokiej jakości efekt. Świadczymy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, ustne oraz pisemne w języku angielskim dla wielu branż. Oferujemy również usługi online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Lynx – Twoje biuro tłumaczeń

Co cechuje naszą pracę? Zapewniamy wysoką jakość popartą kwalifikacjami oraz bogatym doświadczeniem w branży. Wykonujemy przekłady zwykłe pisemne, a także ustne. Na co dzień pracujemy na tekstach z wielu specjalistycznych dziedzin, takich jak medycyna, prawo czy informatyka. Nie straszne są nam również treści techniczne. Nasze przekłady wyróżnia nie tylko poprawność językowa, ale i stylistyczna oraz merytoryczna. Wszystkie treści podlegają korekcie przez drugiego tłumacza (proofreading).

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

W odróżnieniu od wielu jednoosobowych działalności jako doświadczony zespół profesjonalistów posiadamy odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje do wykonywania przekładów uwierzytelnionych. Dokonujemy przekładów zarówno z języka angielskiego na polski, jak i z języka polskiego na angielski. Dotyczy to nie tylko dokumentów, gdyż w naszych kompetencjach znajdują się również tłumaczenia ustne. Zajmujemy się przekładem różnego rodzaju dokumentacji, np. samochodowej, certyfikatów oraz świadectw czy dyplomów. Są to również wszelkie teksty prawne, umowy czy dokumentacja dowodowa (faktury, wyciągi bankowe, korespondencja). W wypadku tego języka często spotykamy także dokumenty związane z pracą za granicą, są to dokumenty P60 i P46 czy paski płacowe (ang. payslip).

Dlaczego my?

W trakcie wielu lat obecności w branży zdążyliśmy do perfekcji opanować realizację zamówień zarówno w języku polskim, angielskim, jak i w innych językach (m.in. niemiecki, szwedzki, duński, norweski i wiele innych). Dzięki temu każde z nich realizowane jest nie tylko ze szczególną dokładnością, ale i na bieżąco, innymi słowy: szybko i terminowo. Ponadto oferujemy usługi ekspresowe, które wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie. Perfekcyjnie znamy ponad 30 języków obcych. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem tłumaczeń położonym w centrum miasta.