Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O nas

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się kompleksowym wykonywaniem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w przeszło 30 językach z całego świata.

Naszymi priorytetami są zawsze rzetelne tłumaczenia i satysfakcja klienta. Kładziemy nacisk na terminowe wykonywanie zleceń i oferujemy konkurencyjne ceny. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb i oczekiwań klienta – każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopuszczając możliwość konsultacji i negocjowania ceny.

W naszej Kancelarii zatrudniamy wyłącznie doskonale przygotowanych i kompetentnych tłumaczy. Zajmujemy się przekładami specjalistycznymi z wielu różnych dziedzin. Stale współpracujemy z gronem ekspertów, by zapewnić poprawność merytoryczną i odpowiednią dla danej dziedziny terminologię.

Gwarantujemy również całkowitą poufność wszystkich informacji, danych osobowych oraz tekstów przekazanych do tłumaczenia.

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX działa od 2004 roku. Nasza siedziba znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ale naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z całej Polski oraz ze świata. Zaufało nam już wiele osób oraz firm.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – dołącz do grona zadowolonych klientów!