Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia turystyczne

Mając na uwadze szybki rozwój branży turystycznej i gastronomicznej oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia zarówno materiałów marketingowych, jak i reklamowych. Nasi tłumacze dostosują się do Państwa potrzeb bez względu na to, jakiej pomocy językowej będą Państwo oczekiwali, aby w wymierny sposób podnieść poziom swoich usług.

Turystyka, hotelarstwo oraz gastronomia to branże, w których perfekcyjne przygotowanie do obsługi klientów zagranicznych jest kluczem do sukcesu. Jesteśmy gotowi wesprzeć Państwa w tych staraniach, oferując szeroki zakres usług tłumaczeniowych we wszystkich językach europejskich i nie tylko.

Nasi specjaliści wykonają dla Państwa przekłady wszelkich tekstów reklamowych, broszur informacyjnych, prezentacyjnych, jadłospisów i innych materiałów niezbędnych w codziennej pracy z klientami obcojęzycznymi. Dajemy gwarancję wysokiej jakości przekładów, które znacząco ułatwią Państwu pracę, a klientom zagranicznym umożliwią otrzymanie nie budzących wątpliwości materiałów informacyjnych.

Firma Lynx oprócz tłumaczeń pisemnych oferuje także pełen zakres tłumaczeń ustnych i symultanicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas spotkań międzynarodowych, konferencji, targów, prezentacji i innych wydarzeń, podczas których wsparcie tłumacza jest niezbędne.

Zadbamy o każdy szczegół, aby ułatwić Państwu obsługę klientów obcojęzycznych, która zagwarantuje im poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że zostaną naprawdę dobrze zrozumiani.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i gotowi na podejmowanie nowych wyzwań, zgodnych z Państwa oczekiwaniami. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy w celu omówienia szczegółów zlecenia.