Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Szukasz tłumacza lub tłumacza przysięgłego? Dobrze trafiłeś! Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się w pełni profesjonalnymi tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi oraz ustnymi w ponad 30 językach. Wykwalifikowani tłumacze, konkurencyjne ceny i gwarantowana poufność – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia niderlandzkiego/holenderskiego

Nasze przekłady wyróżnia wysoka jakość wykonania, a także dbałość zarówno o poprawność językową, gramatyczną czy stylistyczną, jak i merytoryczną. Bydgoskie biuro tłumaczeń Lynx już od ponad dekady świadczy swoim Klientom szeroki zakres usług, wśród których wyróżnić można przekłady z języka niderlandzkiego (holenderskiego) na polski oraz z języka polskiego na niderlandzki (holenderski). Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

Biuro tłumaczeń Lynx

W kancelarii Lynx oferujemy zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne – zwykłe oraz przysięgłe (uwierzytelnione). Zajmujemy się przekładem z niderlandzkiego (holenderskiego) tekstów medycznych, prawniczych, biznesowych czy marketingowych. Nasi Klienci często zwracają się do nas z prośbą o pomoc przy treściach technicznych oraz dokumentach z innych, wysoce wyspecjalizowanych branż (np. IT). Nasz cały zespół świetnie włada językiem branżowym. Zapewniamy m.in. poufność, konkurencyjne ceny czy dostarczenie treści w pliku edytowalnym (przekłady zwykłe). Ponadto zawsze dokładamy wszelkich starań, by wszystkie zamówienia dotarły do naszych Klientów jak najszybciej.

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego (holenderskiego)

Najczęściej realizowane przez nas zamówienia dotyczą dokumentów samochodowych. Są to również akty stanu cywilnego, umowy i kontrakty, dokumenty sądowe, świadectwa, dyplomy i certyfikaty. Wykonujemy także przekład aktów notarialnych czy dokumentów ubezpieczeniowych. Ponadto przekładamy dokumenty medyczne (wyniki badań, zaświadczenia o szczepieniach, zwolnienia lekarskie) czy te związane z pracą lub wykonywaną działalnością (UoP, PIT, wpisy KRS, faktury, licencje, wezwania do zapłaty).

Dlaczego my? Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami języka niderlandzkiego (holenderskiego) do kontaktu. Bydgoską kancelarię Lynx wyróżnia przede wszystkim profesjonalne podejście do Klienta, którego zadowolenie, zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu. Oferujemy również usługi ekspresowe oraz online.