Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX

Zapytaj o wycenę

Żaden język nie jest nam obcy

Jesteśmy biurem tłumaczeń, które działa na rynku województwa kujawsko-pomorskiego od 2004 roku. Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w 30 językach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dla firm

By sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców i klientów biznesowych, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dostosowaną do ich specyficznych potrzeb.

Oferujemy atrakcyjne ceny za nasze usługi tłumaczeniowe, dopuszczamy także możliwość negocjacji. Zapewniamy dogodne formy i terminy płatności. Dla wygody naszych klientów, w przypadku stałej współpracy, proponujemy uproszczony system zleceń. Nie naliczamy również dopłat za tłumaczenia ekspresowe, o tematyce technicznej lub medycznej.

Naszymi atutami są wysoka jakość usług oraz terminowość. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, by jak najlepiej dostosować się do Państwa oczekiwań. Zaufało nam wiele poważnych firm, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Na Państwa życzenie, chętnie przedstawimy referencje kontrahentów, z którymi aktualnie współpracujemy.